• +38 (097) 492 17 14

Зеленюк Тетяна Іванівна

   

Я, Зеленюк Тетяна Іванівна, засновник садка "Жирафенятко" та ліцею "Корабель мрії". У мене за плечима три вищі освіти: медична, психолого-педагогічна та нейропсихологічна.
Навіщо? Що вони мені дають, спитайте ви).
Відповім вам з легкістю:

  Як лікар - я, перш за все, намагаюся завжди прийти на допомогу дитині і надати першу медичну допомогу, а також я, досить таки, добре знаюся на мозковій організації психічних процесів і це мені дуже допомагає в Нейропсихології
Як Нейропсихолог – я допомагаю нашим дітям рости здоровими та розумними. І це відбувається за допомогою різних інструментів і методик нейропсихології, яким мене навчили провідні фахівці, Керівники в Центрах практичної нейропсихології Марія Каменецька elena.kiparenko, і які я використовую у своїй роботі.
Як Психолог – я намагаюся допомогти хлопцям стежити за своїми механізмами поведінки, виявляти свої психологічні проблеми, набути внутрішнього і зовнішнього балансу. Тобто. всіляко намагаюся приділити увагу внутрішньому світу та душевному стану моїх учнів.
Ну і як Педагог, і як Керівник:
– Я – це мій садок «Жирафенятко» та мій ліцей «Корабель мрії»! Мабуть, вірніше сказати:
– Я – це головна ознака, за якою ви визначаєте для себе садок та школу.

   Але яким має бути добрий учитель і добрий керівник, часом непросто відповісти навіть самому собі. Хороший керівник, так само, як і вчитель, повинен бути різним: і літньою жінкою з добрим серцем, і неслухняним учнем, і вертлявим випускником університету, тобто він має бути людиною на своєму місці: компетентною, душевно адекватною і здатною передавати свої знання іншим вчителям та учню. Загалом, на практиці вміє все це або майже всі)))

   Я рада, що в мене за плечима стільки дипломів, але понад усе для мене – мій досвід материнства (це мій 4-й Диплом багатодітної мами)!
І все це допомагає мені з гордістю керувати одними з найкращих у місті, садком «Жирафенятко» та ліцеєм «Корабель мрії»

   При безлічі приватних дошкільних закладів та приватних шкіл, останніми роками є підвищений інтерес батьків до нашого садка "Жирафенятко" та ліцею "Корабель мрії". Розмірковуючи під час зустрічей із батьками наших учнів, саме ними було знайдено формулу успіху наших навчальних закладів. Це – високий професіоналізм усієї нашої команди, який дає чітке знання та розуміння того, як правильно має бути побудована робота з дітьми, як зробити все можливе та неможливе, щоб вони відчували себе захищеними та впевненими, прийнятими та коханими. Що дає їм почуття віри в себе, а отже, і довіру до інших людей. І тут говорять про первинну довіру. Воно і є рідним будинком усередині них, тому що допомагає дітям знайти свою внутрішню підтримку та захист.